1. Ana Sayfa
 2. Oyun
 3. Son Yılların En İyi Battle Royale Oyunları

Son Yılların En İyi Battle Royale Oyunları

battle royale
5

Battle Royale olarak adlandırılan oyunlar genellikle savaş oyunları üzerinde oluşturulmakta ve hayatta kalma mücadelesi verilmektedir. Oyun tarafından başlangıçta sizlere verilen bir miktar ekipman ile birlikte oyuna başlarken daha sonraki evrelerde giderek kendinizi güçlendirebilirsiniz. Online olarak da oynanabilen Battle Royale oyunları çağımızda genç ve yaşlı fark etmeksizin oldukça çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır.

Battle Royale oyunları H1Z1 isimli oyunun yakaladığı başarı sonrası atağa geçmiş ve PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)oyunu ile birlikte zirveye ulaşmıştır. Piyasaya hızlı bir giriş sağlayan ve başta gençler olmak üzere herkesin oldukça dikkatini çeken bu oyunlar cep telefonu üzerinden oynanabileceği gibi bilgisayar ortamından da oynanmaktadır. PUBG oyunundan elde edilen başarıdan sonra Battle Royale oyun şirketleri atağa geçerek birçok oyun üzerinde yeni denemeler yapmaktadır. Sizler için En iyi Battle Royale Oyunlarını listeledik:

PUBG Dışında En İyi Battle Royale Oyunları:

 1. Fortnite: Battle Royale
 2. ARK: Survival of the Fittest
 3. Arma 3: Battle Royale
 4. Call of Duty Black Ops IV
 5. Darwin Project
 6. Rules of Survival
 7. Ring of Elysium
 8. H1Z1
 9. Realm Royale

 Yukarıda belirtmiş olduğumuz Battle Royale oyunları genellikle ücretsiz olarak elde edilse de piyasa değerleri 50 TL ve 100 TL arasında değişmektedir. Bunun yanı sıra harika bir grafiğe sahip olan ve oynarken bir o kadar eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan oyunlardır. Sizlerde önerilerimizi kullanarak hem tek başınıza hem de arkadaşlarınız ile birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kafa Topu 2 Ücretsiz Promosyon Kodları (En Güncel Kodlar) başlıklı makalemizde kafa topu 2 kodları, kafa topu 2 promosyon kodları ve kafa topu 2 promosyon kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap