1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Sony’den 4000 Dolar Değerinde Altın Kaplamalı Walkman!

Sony’den 4000 Dolar Değerinde Altın Kaplamalı Walkman!

sony walkman

“4000 dolara walkman mı olur?” demeyin. Sony yaptı, oldu!

Şu anda Berlin’de düzenlenen IFA 2016’da yeni telefonlar, bilgisayarlar ve diğer teknolojik aletlerin tanıtımının yanı sıra gövde gösterisi yapmak için üretilen bazı ürünler de bulunuyor. İşte bu ürünlerden biri de Sony’nin yeni ürettiği 4000 dolar değerindeki altın kaplamalı walkmanı.

Sony, oldukça iyi bir ses kalitesine sahip (yok bir de olmasın) olan walkmanını IFA 2016’da tanıttı. Fiyatını ise 4000 dolar olarak belirtti. Fiyatının bu kadar pahalı olmasının tek sebebi altın kaplamalı olması. Hiçbir diğer özelliği bulunmayan walkman sadece mp3 sesleri oynatabiliyor. Hi-fi ses kalitesi ve oldukça pahalı fiyatı ile Sony Walkman, gerçekten oldukça gösterişli (zengin olsam alırım).

Mp3 formatı yerine birçok yeni format bulunmasına rağmen Sony’nin neden bu cihazı yaptığı bilinmese de çok yüksek bir fiyatı olduğu kesin. Merak eden olur mu bilmem ama olursa diye 4.000 dolar yani 12.000 TL değerindeki bu walkman sadece belirli ülkelerde satışa sunulacak. Şu anda Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın. Takipte kalın, hoşçakalın 🙂

 

Bir önceki yazımız olan LG V20 İnceleme başlıklı makalemizde lg v20, lg v20 fiyatı ve lg v20 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Her malın bir alıcısı vardır. Araplar altın kaplamayı sevecektir elbet 🙂

  2. Alıp hava atacak kitle belli zaten, özellikle de Arap yarımadasında kapış kapış gider diye düşünüyorum, Sony yine akıllılık yapıp paranın nerden geleceğini iyi kestirmiş 🙂