1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Spotify Üzerinden Müzik Nasıl İndirilir?

Spotify Üzerinden Müzik Nasıl İndirilir?

spotify-uzerinden-muzik-indirme

Spotify dünyaca popüler olan tüm müziklerin yer aldığı bir müzik dinleme programıdır. Bu program sayesinde çeşitli tarzlara sahip birçok farklı müzik dinlenebilir. Spotify ile ilgili merak edilen pek çok farklı soru vardır. Bunlardan en önemlisi ve en çok sorulanı spotify üzerinden müzik nasıl indirilir? Sorusudur. Bu yazıda bu konuyla ve diğer pek çok konuyla ilgili yanıtlarınızı bulacaksınız.

Spotify İle Müzik İndirmek

Spotify uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kayıt olmanız gerekmektedir. Bu noktada spotify uygulamasının 1 aylık deneme ve sonrasında premium olmak üzere iki farklı hizmeti vardır. Spotify ücretli bir uygulama olduğundan, ilk olarak kullanıcılarına 1 aylık ücretsiz deneme süresi verir. Sürenin sonunda kullanıcı premium hesabına geçiş yaparak uygulamayı kullanmaya devam edebilir. Bu uygulama ile müzik indirmek ise son derece kolaydır ve pek çok farklı yolu vardır. Öncelikle kişi eğer isterse en altta bulunan Gözat kısmına tıklayarak o an da popüler olan müzik listelerini dinleyebilir ya da anasayfa da bulunan popüler listelerin sağ üst kısmında bulunan indir sekmesine tıklayarak listenin tamamen indirilmesini sağlayabilir. Hazır listeleri kullanmak istemeyen kullanıcılar ise, arama bölümüne istediği şarkının adını yada sanatçının adını yazarak kendine ait bir liste oluşturup, o şarkıları o listeye ekleyebilir.

Spotify İle Moda Göre Değişen Listeler

Spotify’ın sunduğu özelliklerden bir diğeri ise, kullanıcının müzik zevkine göre uygulamanın kendiliğinden bir müzik listesi oluşturmasıdır. Örneğin, slow parçalardan hoşlanan bir kullanıcı devamlı olarak listelerine slow parçalar eklediğinde, Spotify bu tarz parçalara benzer bir liste oluşturup, anasayfa kısmında kullanıcıya örnek olarak gösterir. Kişi böylece listeyi indirebilir ya da listenin içerisinden birkaç parçayı listesine ekleyebilir.

Spotify Ücretleri Ne Kadardır?

Spotify uygulamasının ücretleri paketlere göre farklılık göstermektedir. Örneğin, öğrenci için olan bir pakette spotify’ın aylık ücreti 6,99, aile için Premium paketi ise aylık olarak 20,99 olarak belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Wi-Fi Şifresi Nasıl Değiştirilir? Unutulan Wi-Fi Şifresini Değiştirme başlıklı makalemizde wifi şifresi değiştirme, wifi şifresi değiştirme 2018 ve wifi şifresi nasıl değiştirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap