1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Sürpriz Nokta Kampanyası ile Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Sürpriz Nokta Kampanyası ile Turkcell Bedava İnternet Kazanma

turkcell logo

Turkcell’in mesajlaşma uygulaması Bip, kullanıcılarına özel bir kampanya daha yaptı. Sürpriz Nokta isimli uygulama ile Bip üzerinden dakika, sms, internet gibi bir çok hediyeye sahip olabilirsiniz. İlk olarak tabi ki Bip uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdiyseniz direk anlatıma geçelim.

Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Bip uygulamasını açın.
  • Sağ üstte bulunan arama butonuna tıklayarak gelen kutucuğa “Sürpriz Nokta” yazın.
  • Ardından “Sürpriz Nokta” yazan ikona tıklayın.
  • Gelen ekranda önce “Takip Et” kısmına, sonra da “Kazan” a tıklayın. Bunu yaptıysanız 1 GB hediyeyi almışsınız demektir.
  • Şimdi “Oyna”ya basın ve telefonunuzun konumunu açın.
  • Ekranda beliren harita şekline tıklayarak çevrenizde bulunan sürpriz noktaları sarı simge şeklinde göreceksiniz.
  • Bu simgelerin bulunduğu yerlere gidip sarı simgeye tıklayarak “Kazan” a bastığınızda bir çok sürpriz hediyeye sahip olacaksınız.

Sürpriz nokta ile şu hediyelerden birine sahip olabilirsiniz:

Aylık 10GB, Aylık 5GB, Aylık 1GB, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK. Kazanacağınız hediye tamamen şansınıza kalmış.

Son geçerlilik tarihi: 4 Mayıs 2018

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Kalın, İtalik ve Üstü Çizik Yazı Nasıl Yazılır? başlıklı makalemizde whatsapp eğik yazma, whatsapp kalın yazı nasıl yazılır ve whatsapp kalın yazma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap