Reklam Alanı
Reklam Alanı
Diğer 12 0

Tablet Adam İle Güncel Lol Skin Uygulaması

Merhabalar sayın ziyaretçilerimiz, bugün sizlere league of legends oyununda kullanabileceğiniz lol skin programını kısaca anlatacağım. Öncelikle bu uygulamayı indirebilmeniz için tablet adam sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Lol skin uygulaması ile league of legends oyunundaki tüm kostümleri ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Bu sayede oyunda satın almak istediğiniz tüm kostümleri lol skin uygulaması sayesinde test etme imkanınız bulunmaktadır. Lakin unutmayın sadece test edebiliyorsunuz yani oyun içinde kullandığınız tüm kostümler sadece sizin tarafınızdan görülebilmektedir. Yani bu uygulama ban gerektiren bir uygulama değildir.

Bir nevi anlattığımız gibi kostüm almadan önce tüm kostümleri test edebileceğiniz bir uygulamadır. Tablet adam sitesinde league of legends ile alakalı bir çok paylaşımı bulabilirsiniz. Tablet adam sitesine gidip lol skin indirmek için ; https://tabletadam.com/ linki takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Canlı TV Nasıl İzlenir? başlıklı makalemizde canlı tv ve internetten canlı tv nasıl izlenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.