1. Ana Sayfa
  2. Bakım-Sağlık
  3. Tek Dişe İmplant Yapılır Mı?

Tek Dişe İmplant Yapılır Mı?

izmir diş implantı

Eksik dişiniz olması gibi durumlarda sizlere genellikle farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bu tedavi yöntemlerinin arasında en fazla tercih edilmekte olan ve başarı sonuç veren yönteme baktığımız zaman ise implant yönteminin dikkat çektiğini görüyoruz. İmplant hem tek dişe hem de birçok dişe yapılabilecek bir uygulamadır. Tek diş implant fiyatları ise birçok dişe yaptırmaya göre daha az maliyetli olduğundan dolayı bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır. Tek dişe yapılan implantların iyileşme sürecinin de daha kısa olduğu gibi tedaviden daha hızlı sonuç alınabildiğini görebiliyoruz. Bu şekilde implantlarınızı yaptırabilir ve doğal görünümlü dişlere sahip olabilirsiniz.

Tek Diş İmplant Fiyatları Nedir?

Tek diş implant fiyatları ise sizin tercih edeceğiniz kliniğe göre ve tercih edeceğiniz hekimlere göre değişim gösterebilmekte olduğu gibi aynı zamanda dişlerinizin yapısına göre de değişim gösterebilmektedir. İmplant yaptırma yoluna gidecek olan kişiler fiyatlar ve kendilerine sunulan tedavi seçenekleri hakkında bilgi almak istediği zaman kliniğimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilme yoluna gidebilmektedir. Diş hekimlerimizin yapacağı kontroller sonrasında sizlere detaylı bilgiler sunulmakta olduğu gibi sadece fiyatlandırma hakkında değil aynı zamanda sürecin nasıl ilerleyeceği ve implantların nasıl yapılacağı evresinde de sizlere detaylı bilgiler sunulmaktadır. Bu şekilde bütün sürece hakim bir şekilde tedavinize başlama imkanına sahip olur ve sizlere sunulan imkanları değerlendirebilirsiniz.

Diş İmplantı Kimlere Uygulanabilir?

Tek diş implant fiyatları merak edilmekte olduğu gibi insanlar aynı zamanda implant işlemlerinin kimlere uygulanabileceğini ve kimlere uygulanamayacağını da merak etmektedir. İmplant yaptırma yoluna gidileceği sırada bu işlemlerin uygulanabilmesi için zorunlu şartlar dışında kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir. Bu hastanın yüz ve diş kemik yapısının oturmuş olması ve gelişimini tamamlamış olması için gerekmektedir. Ek olarak diyabet gibi rahatsızlıkları olan kişilerin tedaviye dahil olabilmesi için mutlaka düzenli tedavi evresine gelmiş olması gerekmektedir. Düzenli tedavi sayesinde implant yaptırabilme imkanına sahip olursunuz. Belirttiğimiz şartları karşılayan kişiler implant tedavisine başlayabilmek için kliniklerimize gelerek diş hekimlerimizde muayene olabilir ve merak ettiği her şeyi sorabilir.

Bir önceki yazımız olan 2021 Diş İplant Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap