1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Telefonlar İçin En İyi Haber/Gündem Uygulamaları

Telefonlar İçin En İyi Haber/Gündem Uygulamaları

android haber

Haber uygulamaları bizler için artık çok büyük önem taşıyor. Ülkemizde her dakika çok farklı olayların yaşanması mümkün. Bu sebepten dolayı haber uygulamalarına ihtiyaç duyuyoruz.

Haber uygulamalarında olması gereken en önemli şey tarafsızlık ve objektiflik olmalıdır. Biz de bu koşullara uygun olarak sizler için en iyi 4 haber uygulamasını derledik. Beğeneceğinizi umarak listeye geçiyorum:


1.GÜNDEM: Son Dakika Haberler

 Gündem uygulamasını kullanarak son haberlerden en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz. Bildirim özelliği ile haberleri anında yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Uygulamada hangi haberlerin gösterilmesini istediğinizi dahi seçebilirsiniz. Örneğin spor haberlerini görmek istemiyorsanız spor haberlerindeki “tik” işaretini kaldırarak bu haberlerden kurtulabilirsiniz. Bu tüm kategoriler için geçerlidir.

Buraya tıklayarak Gündem uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.


2.Bundle: Son Dakika Haberler

 Bundle uygulaması farklı tasarımı ile dikkat çekmekte olan bir uygulamadır. Birçok güvenilir kaynaktan en doğru haberleri derleyerek size sunmaktadır. Uygulamada hangi yayın organlarından haberdar olmak istediğinizi de siz seçebilmektesiniz.

Buraya tıklayarak Bundle uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.


3.Gazeteler

Gazeteler uygulaması, özellikle gazetelerden haber okumayı seven kişiler için tasarlanmış bir programdır. Bu uygulamada birçok farklı gazete bulunmaktadır. Ayrıca Chip, ShiftDelete tarzı bazı siteler de yine bu uygulamaya eklenmiştir. BBC’den CNN’e, Sözcü’den Posta’ya kadar ne kadar gazete varsa hepsini bu uygulamada birlikte bulabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Gazeteler uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.


4.Köşe Yazarları ve Haberler


Bu uygulama ise köşe yazısı okumayı seven kullanıcılarımız için birebir. 300’den fazla gazetede 8.000’den fazla köşe yazarının yazılarını okuyabileceğiniz muhteşem bir uygulama. Ayrıca sesli okuma özelliği ile oturduğunuz yerden haber de dinleyebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Köşe Yazarları ve Haberler uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.


Dileriz uygulamaları beğenirsiniz. Daha fazlası için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefonlar İçin En İyi VPN Uygulamaları (Güncel 2017) başlıklı makalemizde android vpn, android vpn apk indir ve android vpn programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 4 sene önce

    Bu applikasyonlar çok güzel, hepsini indirdim.