1. Ana Sayfa
 2. Oyun
 3. The Forest Sistem Gereksinimleri – Bilgisayarım The Forest Kaldırır Mı?

The Forest Sistem Gereksinimleri – Bilgisayarım The Forest Kaldırır Mı?

The Forest Sistem Gereksinimleri – Bilgisayarım The Forest Kaldırır Mı?

The Forest Sistem Gereksinimleri

Son yılların özgün yapımlarından survival yani hayatta kalma türünde bir oyun olan The Forest, multiplayer modu ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz, singleplayer modu ile de mükemmel bir hikayeye doyacağınız bir oyundur. Eğer siz de bilgisayarınızın The Forest’ı kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız aşağıdaki sistem gereksinimlerine bakarak bu merakınızı giderebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızın özelliklerini yorumda belirtirseniz size bilgisayarınızın The Forest’ı kaldırıp kaldırmayacağını söyleyebiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan sistem gereksinimlerine geçelim:

The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Dual Core 2.4 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Sistem: Windows 10/8/7 32-64 bit
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 3650 veya Nvidia GeForce 8800GT
 • Boş Disk Alanı: 5 GB

Ek not olarak şunu belirtmemiz gerekiyor. 64 bit kullanıcılar 4 GB altı ram ile çalıştırma şansına sahip olabilir(İşlemci ve ekran kartı gücüne bağlı). Ancak 32 bit kullanıcılar en az 4 GB RAM’a sahip olmak zorundadır.

The Forest’ın minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri bu şekilde. Eğer bilgisayarınızın bu oyunu kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız, bilgisayarınızın işlemcisini, ramını ve ekran kartı bilgilerini yorum olarak gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Oyun Motoru Nedir? Oyun Motorları Nasıl Çalışıyor? Ücretsiz Oyun Motorları başlıklı makalemizde oyun geliştirme programları, oyun motoru nasıl çalışır ve oyun motoru nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 1 ay önce

  Intel pentium dual core 3.2 ghz
  2 gb ram
  Nvdia geforce 9500 gt
  Win 7 32 bit sizce kaldırırmı