1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Tüm Pokemonları Yakalayan İşsiz Adam

Tüm Pokemonları Yakalayan İşsiz Adam

pokemoon

Pokemon GO oyununu artık bilmeyen yoktur. Yaklaşık 1 ay içinde milyonlarla ifade edilen kullanıcı kitlesine ulaştı. Oyundaki amacımız pokemonları yakalamak. Bu amacı abartarak tüm pokemonları yakalayan Amerika vatandaşı arkadaşımızı bu makalede anlatıyoruz. Evet yanlış okumadınız, hepsini!

Pokedex kısmında bulunan 142 pokemonun hepsini yakalayan işsiz New York’lu, tüm pokemonları yakaladığını ve toplam 4269 tane pokemona sahip olduğunu belirtti.

tüm pokemonları yakalayan adam

Sanırım oyun çıktığından bu yana sabah akşam yatmadan bu oyunu oynamış olan psikopat arkadaşımız, Central Park civarında çok PokeStop bulunduğunu belirtti. Normalde oyunda 151 pokemon var fakat bunların 9’u Dünya üzerinde neredeyse yok denecek kadar az. Yani bunları bulmak imkansız diyebiliriz. Ayrıca bu 9 pokemonun 3’ü ayrı kıtada bulunuyor. Diğer 6 pokemon ise Dünya geneline yayılmış bir şekilde bulunabiliyor. Düşünsenize Antarktika kıtasında pokemon olduğunu 🙂 Vallahi, bu adam gider mi gider…

Buradan Antarktika Araştırma Üsleri’nde çalışan ağabeyleri uyarıyorum.

 

 

Bir önceki yazımız olan Drone İle Pokemon Avlama! Poke Drone'lar Piyasaya Sürüldü başlıklı makalemizde drone ile pokemon avlama, poke drone ve poke dronelar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)