1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları – Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (Güncel 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları – Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (Güncel 2020

türk telekom

Türk Telekom, Türkiye’de en çok abonesi olan 2. teknolojik iletişim operatör şirketidir. Türk Telekom fiyat-performans paketleri politikası ile birçok kullanıcı tarafından büyük ilgi görmüştür. Bu yazımızda günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri haline gelen internet fırsatları ve Türk Telekom bedava internet hakkında bilgi vereceğiz. Aşağıdaki kampanyalardan faydalanarak siz de ücretsiz bir şekilde Türk Telekom internet paketi elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Uygulamasını İndir ve Mesaj Gönder – 1 GB

Türk Telekom isimli uygulamayı ilk kez indirenlere 1 GB internet hediye ediliyor. Siz de hala Türk Telekom uygulamasını denemediyseniz Google Play veya App Store üzerinden uygulamayı indirerek 1 GB hediyenizi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür – İnternet, Konuşma ve Mesajlaşma Hediyeleri

Türk Telekom uygulamasını indirerek uygulamanın içerisinde bulunan Sil Süpür oyunu ile sizler de haftalık olarak hediye gb, dakika veya mesajlaşma hakkı kazanabilirsiniz.

Haftanın 2 Günü İnternete Doyun  – 1 Ay Boyunca Haftanın 2 Günü 10 GB

“GIGA” yazıp 5555’e sms yollayarak haftanın 2 günü 10 GB internet hediyenizi alabilirsiniz.

Selfy Mor Paket Hediyesi – Aylık İnternet Paketi Hediyeleri

Eğer Selfy Mor paket kullanıyorsanız ve 30 TL yükleme yaparsanız 4545’e “MOR HEDİYE” yazarak sms gönderirseniz aylık internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Sitesinden Yükleme Yapın – Haftalık 1 GB

Türk Telekom’un resmi internet sitesinden kredi kartı ile yapacağınız 15 TL ve üzeri yüklemelerde hattınıza haftalık 1 GB ücretsiz internet tanımlanacaktır.

Hattını Türk Telekoma Taşı – Aylık 4 GB

Hattınızı Türk Telekom’a taşımanız halinde 2070’e “BALLI 4GB” yazarak aylık 4 GB hediyenizi alabilirsiniz.

4.5G Sim Kartını Al – Aylık 1 GB

Eğer 4.5G sim kartını aldıktan sonra hediyeni hala almadıysan 5555’e “4.5G SIM” yazıp mesaj yolla ve aylık 1 GB internet hediyeni al.

Eskilerin Hatrı – Sürenize Göre İnternet Paketi Hediyeleri

Türk Telekom eski abonelerinin kıymetini biliyor. Eğer 1 yıl ve öncesinde Türk Telekom ailesine katıldıysan 5555’e “YILLAR” yazıp gönder ve Türk Telekom abonesi olduğun süre oranında internet paketi hediyeni al.

Yükleme Yap Sosyal Hediyeni Kap – 1 GB Whatsapp 1 GB Facebook&Twitter

30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra 5555’e “SOSYAL PAKET” yazıp gönder ve 1 GB Whatsapp, 1 GB Facebook&Twitter paketlerini kazan.

E-posta İle Fatura Alma Talimatı Ver – Aylık 1 GB

Faturalı hat kullanıcıları aylık faturalarını e-posta ile alması halinde 1 gb internet sahibi oluyor. Yapmanız gereken tek şey “1GB e-mail adresiniz” yazarak 3008’e sms yollamak.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları - Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (Güncel 2020) başlıklı makalemizde turkcell bedava internet, turkcell bedava internet 2019 ve turkcell bedava internet nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap