1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (Güncel 2020)

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (Güncel 2020)

turkcell

Turkcell, Türkiye’de en çok abonesi olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. Turkcell fiyat olarak birçok kişi tarafından eleştirilirken, sunduğu fırsatlar ve verdiği hediyelerle abonelerini oldukça mutlu etmektedir. En çok aboneye sahip olmalarının büyük bir payı bu hediye ve fırsatlardan gelmektedir. Biz de bu yazımızda günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri haline gelen internet fırsatları ve Turkcell bedava internet hakkında bilgi vereceğiz. Aşağıdaki kampanyalardan faydalanarak siz de ücretsiz bir şekilde internet elde edebilirsiniz.

Bip Uygulamasını İndir – Aylık 1 GB

Turkcell, BIP isimli uygulamasını ilk kez indirenlere aylık 1 GB internet hediye ediyor. Siz de hala BIP uygulamasını denemediyseniz Google Play veya App Store üzerinden uygulamayı indirerek 1 GB hediyenizi kazanabilirsiniz.

Enflasyonla Topyekün Mücadele Kanalına Abone Ol – İnternetini 2’ye Katla

Bir önceki fırsatı değerlendirerek indirdiğiniz BIP uygulamasının keşfet bölümüne girerek arama kısmına “Enflasyonla Topyekün Mücadele” yazarak bu kanalı bulun ve abone olun. Bu sayede sahip olduğunuz internet 1 aylığına katlanacaktır.

GNÇ Uygulamasını İndir – Aylık 1 GB

Eğer GNÇ’li isen ve daha önce GNÇ uygulamasını telefonuna indirmediysen bu kampanya tam sana göre. Hemen GNÇ uygulamasını indir ve giriş yap. Bu sayede aylık 1 GB hediyeni kap.

BIP “GNÇ” Kanalına Abone Ol – Aylık 1 GB

BIP uygulamasındaki keşfet kısmından GNÇ kanalını bul ve abone ol. Daha sonrasında bu kanala “GNC1GB” yaz ve yolla. Aylık 1 gb internet hediyen hazır.

BIP Yıldızı Ol – Aylık İnternet Paketi Hediyeleri

BIP’i sevdiysen ve sürekli mesajlaşıyorsan hemen keşfet bölümünden “BIP’in Yıldızları”na abone ol ve aylık internet paketi hediyeleri kazanma fırsatını yakala.

GNÇ Çatlat – Belirli Günler İnternet Hediyeleri

GNÇ uygulamasındaki Çatlat günlerini takip et ve yumurtayı çatlat. Belirli günlerde çatlatılabilen bu yumurtalardan çıkan hediye internet paketlerini doyasıya kullan.

Salla Kazan – Her Hafta 1 Kez İnternet Kazanma Şansı

Dijital Operatör uygulamasını Google Play veya App Store üzerinden indirerek bu uygulama içerisindeki Salla Kazan bölümünden haftada 1 defaya mahsus olmak üzere her hafta günlük, haftalık veya aylık internet paketi kazanma şansını yakala.

Sürpriz Nokta’yı Bul – İnternet Paketi Hediyeleri

BIP uygulamasındaki Sürpriz Nokta kanalına abone olup bu noktalara git ve hediyelerini al. Günlük, haftalık ve aylık birçok internet paketini kazanma şansını kullan. Unutma ne kadar nokta o kadar paket.

Yaani İndir, Arama Yap – Aylık 1 GB ve Yaani’de Kullanabileceğin İnternet Paketi

Yaani uygulamasını daha önce kullanmadıysan hemen telefonuna indir ve bu uygulama ile bir arama yap. Daha sonrasında aylık 1 GB hediye kazanacaksın. Ayrıca yalnızca Yaani uygulamasında geçerli olan internet paketi hediyesini de almayı unutma.

Otomatik Ödeme Talimatı Ver – Aylık 2 GB

Eğer faturalarını her ay ödemekten sıkıldıysan hemen otomatik ödeme talimatı ver. Bu sayede aylık 2 GB ek internet paketini kazan.

Dergilik İndir – Aylık 1 GB

Daha önce Dergilik uygulamasını denemediysen hemen kur ve içerisinden bir dergi seçerek cihazına indir. Böylelikle aylık 1 GB hediyeni kap.

GollerCepte Eğlence Kısmını Kullan – Her Hafta 2 Kez İnternet Kazanma Şansı

Takımının GollerCepte uygulamasını indir ve giriş yap. Daha sonra eğlence kısmından haftada 2 defaya mahsus olmak üzere 2 maça oyna ve maçlardaki gol sayısı kadar “100 mb” kazanma şansını yakala. Unutma haftada 2 defadan fazla oynarsan ücrete tabi tutulursun.

Hattını Turkcell’e Taşı – İlk 3 ay, Aylık 8 GB

Hala Turkcell üyesi değilsen hemen hattını Turkcell’e taşı ve ilk 3 ay, aylık 8 GB hediyeyi kap. Doyasıya kullan.

Bir önceki yazımız olan Windows 10'da Cihazımı Bul Özelliği Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde cihazımı bul nasıl kullanılır, windows 10 cihaz bulma ve windows 10 cihazımı bul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap