İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Turkcell Gamecell Nedir? Gamecell ile AKK’siz Oyun İndirme

Turkcell Gamecell Nedir? Gamecell ile AKK’siz Oyun İndirme

gamecell

Turkcell, sonunda oyuncuların AKK sorununa yönelik yeni bir çözüm geliştirdi. Turkcell ile BigKazan işbirliği ile oluşturulan Gamecell platformu ile hem oyunlarınızı %25’e varan indirimler ile güvenilir bir şekilde alacak; hem de AKK sorunundan kurtulabileceksiniz.

Turkcell, artık oyun dünyasına da yavaş yavaş el atıyor. Yeni oluşturulan Gamecell platformunun en önemli özelliği AKK’siz indirme özelliği oldu. Özellikle oyuncular, bu platforma açıldığı günden itibaren büyük ilgi gösterdiler.

Peki, Gamecell’in bize vaad ettiği şeyler neler?

  • Turkcell ve BigKazan işbirliği ile oluşturulan Gamecell platformu üzerinden Steam oyunlarını %25’e varan indirimlerle alabileceksiniz.
  • Ayrıca oyun satın alırken cep telefonunuz ile satın alabiliyor ve parayı taksitli şekilde ödeyebiliyorsunuz.
  • Başlıkta da belirttiğimiz gibi Gamecell’in bir diğer önemli özelliği de AKK’siz oyun indirebilme özelliği olmuş durumda. Eğer AKK’siz bir şekilde oyununuzu internetinizin normal hızı ile indirmek istiyorsanız Gamecell platformundan 20 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.
  • Bu alışverişin ardından “Turbo İndir” butonu özelliği açılacaktır. Bu butona tıklayarak hızlı bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabi ki Gamecell, Turkcell’in bir kuruluşu olduğu için bu hizmetten yalnızca Turkcell SuperOnline müşterileri faydalanabiliyor.

Son olarak ilk haftaya özel +%25 indirim olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Bilgisayar Korsanı Oyunu: Hackers başlıklı makalemizde android hacker oyunu, bilgisayar korsanı android oyunu ve bilgisayar korsanı mobil oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap