İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. Tüylerden Hızlı Şekilde Kurtulmak için Epiwax

Tüylerden Hızlı Şekilde Kurtulmak için Epiwax

epiwax agd

Vücuttaki tüyleri kolayca yok etmek için Epiwax size ideal bir çözüm sunmaktadır. Hızlı kullanımı sayesinde birkaç adımda pürüzsüz görüntü kazanabilirsiniz.

Tüyleri Kolayca Kökten Yok Edin

Tüylerinizin kökleri önce kalındır ve sonra ağda kullandıkça incelir. Epiwax ile kökten yok etmek oldukça kolay bir işlemdir. Çünkü hızlı şekilde ısınır, sürülür ve kuruyunca ek bez parçasına gerek kalmadan tüylerinizi alabilirsiniz. Bu noktada epiwax ağda size zaman kazandıran bir üründür. İş hayatında kişisel bakımınızın bir parçası olarak süre artısı sağlar. Yani kendiniz hızlı biçimde ek bir maddeye gerek kalmadan ürünü sürüp çekebilirsiniz.  Sürülen bölgeler kısa sürede kökten arındırılmış olacaktır.

Nasıl Isıtılır Kullanımında Ne Yapmalı?

İnci taneli olarak pakette size gönderilen Epiwax ağda, önce ısıtılmalıdır. Her paketin içerisinde bir adet ısıtıcı cihaz bulunduğu için tek yapmanız gereken içine kullanacağınız kadar ağda tanelerini koymak ve düğmeye basmak olacaktır. Bu şekilde eridikten sonra göğüs, bacaklar, yüz, genital bölge, kollar, koltuk altı gibi yerlere uygulanabilir. Eğer bir ürünü ısıttıktan sonra yeniden kullanmak isterseniz katılaşan ağdayı tekrar ısıtabilirsiniz. Uzun vadeli tasarruflu bir kullanımı vardır.  Ancak bir kullanımdan sonra içerisinde ağda bekletilmemesi ve temiz kalması sağlanmalıdır. Elektronik cihazın kullanımında hassas davranılmalıdır.

Tahrişi Engelleyen Formül

Epiwax ürünü tahrişe neden olmadan tüylerinizi yok eder. Bu ağda kullanan kişiler için önemli bir konudur. Çünkü kıl köklerinin kopması ciltte eğer hassasiyet varsa kızarmalar ve morluklara neden olacaktır.  Epiwax kullanmanın en iyi avantajlarından biri cildin zarar görmesini engelleyerek işlem yapmasıdır. Çünkü sürüldükten sonra sıvı haldeki ağda katılaşır ve sertleşir. Bu da acıyı azaltan bir etki yapar. Yani bezle çekilen etkiden daha az bir etki görülecektir. Partiküllü formdaki ağda inci taneleri halindedir ve formülü de özel olarak hazırlanmaktadır. Tabi ürün seçiminde hassas olan ciltlere özel şekilde kullanım da olmalıdır. Doğru ürünü seçerek daha fazla memnuniyet sağlanabilir.

Ferahlatıcı Etki

Peeling Etkili Epiwax ürünü ferahlatan bir etki sağlar.  Peeling etkisi ile ciltteki ölü hücreleri yok eder ve ideal bir görünüm kazandırır. Ciltteki yenilenme hızı artar, aknelerden arındırılan bir etki yapar. Bu olumlu etkisi, cilt uzmanları tarafından da kanıtlanmıştır.  Epiwax, dış etkenlere karşı direnç gelişmesini sağlar.

 Paket Seçimi Nasıl Olmalı?

Paket türleri arasından seçim yaparken, hem sizin beklentiniz hem de bütçeniz dikkate alınmalıdır. Epiwax ürünleri hassas ciltler, normal ciltler, peeling etkili ürünler ve hassas bölgeler için çeşitlenmektedir. Bu ürünler arasından tekli alacaksanız kargoyla beraber epiwax fiyatı 69 lira, 2 li paket alacaksanız 119 lira, 3’lü paket alacaksanız 149 lira ve 4’lü ürün alacaksanız da 179 lira ödeme yapılmaktadır. Her pakette bir tane ısıtıcı vardır ve 3 ile 4 tane olan ürünlerde kargo ödemesi alınmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Özel Maltepe Fakir Teknik Servisi başlıklı makalemizde Özel Maltepe Fakir Teknik Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap