İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter Unfollow Kodu ile Toplu Unfollow Nasıl Yapılır?

Twitter Unfollow Kodu ile Toplu Unfollow Nasıl Yapılır?

toplu-unfollow-twitter

Twitter, son yıllarda oldukça popüler olan sosyal ağlardan biridir. Twitter’da “unfollow” takip etmeyi bırakmak anlamına gelir. Eğer unfollow işlemi yapmak istiyorsanız kopyala yapıştır yapacağınız basit bir kod ile toplu şekilde unfollow işlemi yapabilmeniz mümkün.

Aşağıda vereceğim kod ile zahmetsiz bir şekilde ister 100, ister 1000, ister 10000 kişi olsun; tek tıkla unfollow yapabilirsiniz. Fakat şunu belirtmeliyim ki; eğer bu işlemi yapmak istiyorsanız tarayıcınız Google Chrome veya Mozilla Firefox olmalı.

Dilerseniz hemen nasıl yapıldığının anlatımına geçmek istiyorum. Burada hem yazılı hem de videolu anlatım koyacağım. Eğer yazılı anlatım ile uygulayamazsanız videoyu izleyerek toplu unfollow yapabilirsiniz.


Yazılı Anlatım

  • Twitter profilinize girdikten sonra “Takip Edilen” kısmına giriş yapın.
  • Şimdi klavyeden F12 tuşuna basın.
  • F12’ye bastığınızda köşede bir pencere açılacaktır. Bu açılan pencerenin üst kısmında yer alan “Console” sekmesine tıklayın.
  • Ardından boş bir sayfa sizi karşılayacaktır. Bu boş sayfaya aşağıdaki kodları kopyalayıp yapıştırın:

Kodlar: 

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)
  • Takipçi sayınıza göre bir süre bekliyoruz.
  • Sayfayı yeniliyoruz ve hokus pokus; artık hiç kimseyi takip etmiyorsunuz 🙂

Videolu Anlatım

Eğer yukarıdaki anlatım size biraz karışık geldiyse buradan videoyu izleyerek kolay bir şekilde unfollow işlemini gerçekleştirebilirsiniz:


NOT: Videoda da belirttiğimiz gibi bazen hatalar oluşmaktadır. Hala birilerini takip ediyor görünseniz bile aslında takip etmiyorsunuz. Bu hata bazen yarım; bazen de 1 saat içerisinde çözülmektedir.

Eğer bir problem yaşarsanız mesaj veya yorum atmanız dahilinde size yardımcı olabilirim. Kendinize iyi bakın.

Bir önceki yazımız olan Tumblr Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? Tumblr Takipçi Artırma Siteleri başlıklı makalemizde tumblr nasıl takipçi artırılır, tumblr takipçi artırma ve tumblr takipçi artırma 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Twitter da bazen addmefast gibi hesap kasma sitelerini kullanıyoruz bundan dolayı binlerce takip ettiğimiz kişi oluyor twitter unfollow kodu çok yararlı olur.