1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. Uygun Fiyatlı Oyuncu Ekipmanı Seti Tavsiyesi (2016-2017)

Uygun Fiyatlı Oyuncu Ekipmanı Seti Tavsiyesi (2016-2017)

uygun-fiyatli-ekipman-tavsiyesi

Son günlerde oldukça artan oyun ve bilgisayar merakı ile ortaya çıkan oyuncu ekipmanları, oyuncular için gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. Özellikle makro özelliğine sahip ekipmanlar ile oyunlarda bazı kısayol tuşları elde ederek çok daha iyi performans alınabilir.

Dilerseniz sizin için belirlemiş olduğum ekipmanlara geçelim:


Logitech G300s Gaming Mouse

logitech-g300s

9 adet programlanabilir tuş, makro, değişebilir renk ve değişebilir dpi özellikleri ile Logitech G300s özellikle uygun fiyatlı ekipman arayan kişiler için çok güzel bir seçim olacak. Ele çok kolay oturan ve hafif bir mouse olması sebebi ile de G300s oldukça kullanışlı bir mouse.

Son olarak Logitech tarafından bu mouse için bir yazılım oluşturulduğunu da belirtelim. Bu program ile mouse rengi, tuşların özellikleri vb. de değişebiliyor. İşte programın görüntüsü:

logitech-g300s-programi

Mouse fiyatı ise: 70-90 TL arası değişmekte.


Everest Rampage KB-R8

kb-r8

Everest Rampage KB-R8’in en önemli özelliği mekanik hisli ve ışıklı bir klavye olması. Kendim de kullandığım için şiddetle tavsiye ediyorum. İlk başta internetten yorumlara baktığımda kötülense de ben uzun zamandır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum. Klavyenin biraz ağır ve sağlam olduğunu da belirtmek isterim.

KB-R8 klavye kırmızı, yeşil ve sarı renklerine bürünebiliyor. Böylelikle geceleri gerçekten çok güzel bir görüntü alıyor. Ayrıca nefes alma modu denilen bir mod ile kırmızı, yeşil ve sarı renkleri sürekli yanıp sönüyor.

Son olarak klavyede oyuncuların büyük sıkıntı çektiği, oyunlarda insanı çıldırtacak dereceye getiren bir problem de çözülmüş durumda. Klavyede bulunan “Başlat (Win+R)” tuşunu kapatabiliyorsunuz.

Klavyenin fiyatı ise: 60-75 TL arası değişmekte.


SN-R10 Rampage Oyuncu Kulaklık

sn-r10

SN-R10, gerçekten parasına göre çok kaliteli bir kulaklık. Mikrofonu da aynı şekilde çok kaliteli. Kablosu da 2 metre boyunda olduğu için yeterli durumda.

SN-R10, sadece ses ve mikrofon kalitesi için bile alınabilecek bir kulaklık.

Kulaklığın fiyatı ise: 65-80 TL arası değişmekte.


Setin toplam fiyatına gelecek olursak: 210-230 TL arası bir fiyat ortaya çıkıyor.

Size elimden geldiğince en kaliteli ve en uygun ürünleri toplamaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Takipte kalın, hoşçakalın.

Bir önceki yazımız olan En İyi 5 Video Düzenleme Programı başlıklı makalemizde adobe premiere pro video düzenleme, en iyi video düzenleme programı ve en iyi video düzenleme programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Klavye canavar 🙂 Ekipmanlardan önce benim bi oyun bilgisayarı toplmam gerekiyor. Ne bileyim gta 5 çıktı yıllar oldu daha bir kere oynamak nasip olmadı. Laptoplarda ise üst derece performans alınamıyor, almak istyorsan paraya kıymalısın. Var mı ucuz yollu masaüstü tavsiyeniz?

  2. Hem uygun hem de kaliteli oyuncu ekipmanları, paylaşım için çok teşekkürler.