İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Vidalı İmplant Uygulaması Nasıl Yapılır?

Vidalı İmplant Uygulaması Nasıl Yapılır?

dental implant

İmplant tedavisi uygulanması sırasında tercih edilmekte olan birbirinden farklı yöntemler bulunmaktadır. En uzun süredir tercih edilen yöntemlere baktığımız zaman ise vidalı implant yönteminin karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Bu uygulamanın yapılması evresinde ilk olarak kişinin ağız ve diş röntgeni çektirmesi gerekmektedir. Sonrasında dişin yapılacağı alana bir yuvarlak açılarak kemiğe titanyumdan yapılmış olan vida yerleştirilmektedir. Vida ile kemiğin kaynamasından sonra ise üzerine porselen diş kaplanarak uygulama yerine getirilebilmektedir. İmplant uygulamasını yaptıracak olan kişiler bu noktalara dikkat ederek yaptırma yoluna gidebilmektedir. İmplant cerrahi bir işlem olduğu için mutlaka yapacak olan kişinin bu alanda deneyime sahip olması da gerekmektedir.

Vidalı İmplant Fiyatları Nedir?

Vidalı implant uygulamasını yaptırmak isteyen kişiler özellikle bu uygulamanın yaptırılması sırasında fiyatların ne seviyede olduğunu ve ücretlendirmenin nasıl olacağını merak etmektedir. İmplant uygulamasının fiyatlandırması sizin tercih edeceğiniz kliniğe göre ve sizin tercih edeceğiniz doktora göre değişim gösterebilmektedir. Diş hekiminiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kaç tane implant ve hangi uygulamanın yapılmasına karar vererek fiyat noktasında da sizlere detaylı bilgi verebilmektedir. Kliniğimizi tercih eden kişiler ise implant tedavisi sırasında bu alanda deneyimli ve uzman olan diş hekimlerinden destek alabilmekte olduğu gibi aynı zamanda ücretlendirme sırasında da kendilerine en iyi şekilde destek verilmekte olduğunu görebilmektedir.

Vidalı İmplant Yaptıranlar

İmplant tedavisinin yapılmasında etkili olan noktalara baktığımız zaman klinik seçiminin çok büyük bir önem arz etmekte olduğunu görebiliyoruz. Bu yüzden klinik seçimi yapacak olan kişiler kendilerine gerçekten en iyi şekilde destek vermekte olan klinikleri seçmesi gerekmektedir. Vidalı implant yaptırılması sırasında yaptıran kişilerin yorumlarını da inceleyerek klinik seçme yoluna gitme imkanınız bulunmaktadır. Kliniğimizden bu noktada destek almış olan kişilerin yorumlarını incelediğiniz zaman ise genel anlamda memnun kalındığını ve yaptıran kişilerin yaptırmış oldukları implantlarını uzun süre kullanabildiklerini görebilirsiniz. İmplantlarınızı uzun süre kullanabildiğiniz için sonrasında sorun yaşamazsınız ve sürekli diş tedavisi yaptırmak zorunda kalmadan işlemlerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Bu evrede sizlere porofesyonel destek sunmaya dikkat ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan İmplant Fiyatları Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap