Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır? 568 0

Whatsapp Kalın, İtalik ve Üstü Çizik Yazı Nasıl Yazılır?

Whatsapp geçen sene aldığı güncelleme ile birlikte mesajlarımızda kalın, italik(eğik) veya üstü çizik yazı yazma özelliğini bizlere sundu. Peki whatsapp uygulaması üzerinde nasıl kalın, italik veya üstü çizik yazılar yazabiliriz? Sizlere bunun cevabını kısa kısa vermek istiyorum.

Whatsapp Kalın Yazı Yazma

Whatsapp’ta kalın yazı yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna * işaretini eklemek. Örneğin *KadıoğluBlog* şeklinde mesaj atarsanız. KadıoğluBlog yazısı kalın olacaktır.

Whatsapp İtalik(Eğik) Yazı Yazma

Whatsapp’ta italik(eğik) yazı yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna _ işaretini eklemek. Örneğin _KadıoğluBlog_ şeklinde mesaj atarsanız. KadıoğluBlog yazısı eğik olacaktır.

Whatsapp Üstü Çizik Yazı Yazma

Whatsapp’ta üstü çizik yazı yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna ~ işaretini eklemek. Örneğin ~KadıoğluBlog~ şeklinde mesaj atarsanız. KadıoğluBlog yazısı üstü çizik olacaktır.

Kısa bir şekilde özetlemek gerekirse:

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Mavi Tik Nasıl Kapatılır? Mavi Tik Kapatma Ayarları başlıklı makalemizde android whatsapp mavi tik kapatma, iphone whatsapp mavi tik kapatma ve whatsapp mavi tik kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.