1. Ana Sayfa
  2. Hangi Marvel Karakterisin?

Hangi Marvel Karakterisin?

Bir Renk Seçmeni İstesek?

Hangisi Senin İçin Daha Önemli?

Hangi Özelliğin Daha Ağır Basar?

Bir Yetenek Seç Bakalım!

Ailen Senin İçin Ne Kadar Önemli?

Sevdiğin Biri İçin Her Şeyi Yapar Mısın?

Hangi Marvel Karakterisin?
Iron Man

Sen kesinlikle Iron Man olmalısın. Biraz fazla egolusun sanki. İnsanları kendinden aşağıda görüyorsun. Para senin için büyük bir önem arz ediyor. Egonu dengede tutmayı başarabilirsen mükemmel bir insan olabilirsin. Ayrıca zekanın azımsanmayacak derecede iyi olduğunu da söyleyelim.
Captain America

Sen hoşgörü ve anlayışın vücutta şekil bulmuş halisin. Adaletsizliğe asla dayanamıyorsun. Her zaman güçsüzlerin kurtarıcısı olmaya çalışıyorsun. Biraz geri kafalı olsan da insanlar sana oldukça fazla saygı gösteriyor. Dostların için her şeyi yapabiliyorsun. Bence böyle devam et!
Hulk

Oldukça güçlü bir vücudun var. Bazen kendini çok kolay bir şekilde kaybediyorsun. Çok sevdiğin biri olduğunda ona karşı hiç bir şey yapamıyorsun. Sen özünde muhteşem bir insansın. Ama biraz daha kontrolü ele alman lazım!
Spider-Man

Sen paraya çok fazla takan biri değilsin. Senin için önemli olan insanlara her zaman güzel şeyler verebilmek ve onları korumak. Ailen senin için çok şey ifade ediyor. Böyle devam etmelisin!
Ant-Man

Sen ailen için her şeyi yapabilirsin. Ama bazen arkadaşların yüzünden farklı işlere de bulaşabilirsin. Arkadaş çevrene dikkat etmeni tavsiye ediyoruz. Kendini görünmez sanıyorsun ama insanlar senin hayatta olduğunun farkında. Asla kendi ezdirme ve hayatını en güzel şekilde yaşamaya çalış!
Black Widow

Senden mükemmel bir ajan olur. Çok iyi rol yapıyorsun. Mutlaka oyunculuk için bir yerlere başvurmalısın. Ayrıca oldukça zeki ve bir o kadar da iyi bir insansın. Kendine dikkat et, insanlara çok güvenme!

Share your Results:

Yorum Yap