1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Yeni Başlayanlar İçin En İyi Animeler

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Animeler

bleach

Kendine özel çizim teknikleri ve gizemli olay örgüleri ile herkesin dikkatini çekebilecek olan animeler, merak edilen konuların en başında yer almaya başladı. Farklılık arayanlar için işte en iyi animeler:

1.Bleach

En iyi animeler arasında gösterilen Bleach, toplam 366 bölüm yayınlanmış ve izleyicileri ekrana kilitlemiş bir anime türü. Teoriye göre 15 yaşındaki bir çocuk hayaletleri görme yeteneğine sahip ve olaylar da bundan sonra başlıyor. Lchigo Kurosaki adındaki hayaletleri görme yeteneğine sahip genç bir gün Rukia Kuchihi isimli bir ruh kesici ile tanışır. Tabi ki Rukia kötüdür ve kötü ruhu takip ettiği bir esnada Lchigo adındaki gencimiz ile karşılaşır. Sonrasında Rukia kötü ruh ile savaşı esnasında yaralanır ve bütün güçlerini Lchigo’ya aktarmak zorunda kalır.

2.One Piece

Kahramanımız Monkey D.Luff küçük yaşlardan beri hep korsan olmayı hayal etmiştir. Bir gün bu hayalleri gerçek olur ve teoriye göre Kral Gold Roger idam edildiği esnada tüm servetinin Grand Line adındaki bir yerde olduğunu söyler. Orada bulunan herkes servet için Grand Line’ya gider. Tabi ki Monkey’de oradadır. Orada yanlışlıkla bir şeytan meyvesini ağzına atan Monkey, üstün güçlere sahip olur. Ama karşılığında bundan sonra asla yüzemeyecektir

3.Death Note

Her şey, çok zeki olan Yagami Light’in artık hayattan zevk alamaması ile başlar. Yagami, üniversite sınavına hazırlanan ama bu süreçte her şeyi anlamsız ve saçma bulan bir gençtir. Teoriye göre Yagami, bir gün ders çıkışında gökten bir defterin düştüğünü görür. Sonrasında tabi ki o defterin yanına gider ve defterin üzerinde Death Note yazdığını görür. Defter açılır ve sayfada burada ismi yazılı olan kişi ölecektir yazısı yazar. Yagami, eve gittiğinde televizyonu açar ve bir adamın anaokuluna çocukları rehin aldığını izler. Olaydan sadece 40 saniye sonra adam ölür.

4.Spirited Away

Cihihiro, babasının iş değişikliği yüzünden başka şehre taşınmak istemeyen bir çocuktur. Teoriye göre yolculuk esnasında ilginç şeyler yaşanır ve yanlış yola giren aile, terk edilmiş bir eğlence parkında durur. Cihihiro burada yemek yemek istemez ama ailesi Cihihiro’yu dinlemez. Sonrasında ise Cihihiro haklı çıkar ve hiç beklenmedik olaylarla karşılaşırlar.

5.Shingeki no Kyojin

İnsanlar ve devler arasında yaşanan mücadele hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Teoriye göre devler, insanları zevkleri için yemekte ve onlara öldürmektedir. Devlerin en büyük düşmanı ise anneleri ölen Eren Yeager ve Mikasa Ackerman’dır. İntikamdan doğan savaşın sonunda kim galip gelecektir?

Bir önceki yazımız olan 2019 Yılının En İyi Netflix Dizileri başlıklı makalemizde en iyi netflix dizileri, en iyi netflix dizileri 2019 ve netflix dizileri 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap