İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yeni Bilgisayar Korsanı Oyunu: Hackers

Yeni Bilgisayar Korsanı Oyunu: Hackers

hackers

Trickter Arts tarafından yapılan ve Plague Inc. oyununun mantığı ile neredeyse aynı olan bilgisayar korsanı oyunu Hackers, sonunda Google Play ve AppStore’da sunuldu.

Oyundaki amacınız bir ülkenin bilgisayar korsanı olup; hem ülkenizi saldırılardan korumak, hem de siber saldırı yapmak olacak. Oyun şu anda Android ve iOS platformlar için kullanılabilir durumda. Eğer bilgisayar korsanlığına merakınız varsa bu oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Kendi sanal ağınızı kurarak, ağ güvenliğinizi geliştirerek, dünya genelinde çeşitli saldırılar düzenleyerek ve saldırılara karşı koruma oluşturarak artık siz de bilgisayar korsanlığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyundaki stratejilerin değişiklik göstermesinin sayesinde aslında kendi yolunuzu da kendiniz çizmiş oluyorsunuz. Windows Phone sahibi kişiler için oyunun Windows Phone ortamına da çıkarılmasının planlandığını belirtelim.

Eğer Android işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız buraya tıklayarak oyunun Google Play sayfasına gidebilirsiniz.

Eğer iOS işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız buraya tıklayarak oyunun AppStore sayfasına gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FIFA 17 Minimum ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde fifa 17 minimum sistem gereksinimleri, fifa 17 sistem gereksinimleri ve fifa 17 sistem gereksinimleri neler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok dikkat çekici bir oyun ismi. Bilgisayarla ilgilenen birçok kişi de benim gibi düşünüyordur 🙂