İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Yenilmezler ile Galaksinin Koruyucuları Bir Araya Geliyor

Yenilmezler ile Galaksinin Koruyucuları Bir Araya Geliyor

marvel

Galaksinin Koruyucuları yani Avengersları, gerçek Avengersler ile bir araya gelecek.

Beyaz perdenin son senelerde en büyük markalarından biri haline gelen Marvel, yeni filminde Galaksinin Koruyucuları ile Yenilmezleri bir araya getirmeyi planlıyor. Marvel gün geçtikçe Infinity War’a adım adım yaklaşıyor. İlk Yenilmezler filminden beri çok büyük sükse yapan Marvel, Yenilmezler ve Galaksinin Koruyucularını yine Galaksinin Koruyucuları filminde görülen Thanos ile savaştıracak. Film Marvel severlerin şimdiden bir numaralı filmi haline geldi.

Marvel, Infinity War için büyük hazırlıklar yapıyor. Bu konuda atılan ilk ciddi adım ise Galaksinin Koruyucuları ile Yenilmezlerin aynı savaşta yer alacak olması. Filmde Groot karakterini canlandıran Vin Diesel tarafından Facebook canlı yayınında duyurulan bu haber Marvel severleri oldukça heyecanlandırdı. Galaksinin Koruyucuları ve Yenilmezler Infinity War adlı filmde bir araya gelecek. Filmin çıkış tarihi ise 2018 olarak belirlendi.

Umarız güzel bir film olur ve beklememize değer. Sıkı bir Marvel izleyicisi olarak bu filmi büyük heyecanla bekliyorum.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Yerli ve Yabancı Film Yayınlayan Sinema Televizyon Kanalları başlıklı makalemizde ücretsiz film kanalları, ücretsiz sinema kanalları ve ücretsiz sinema kanalları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap