1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Youtube Türkiye En İyi Kanallar Listesi – Abone Olunması Gereken Kanallar

Youtube Türkiye En İyi Kanallar Listesi – Abone Olunması Gereken Kanallar

youtube kanalları

Youtube, artık hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal ağlardan biri oldu. Her gün neredeyse hepimiz en az yarım saat veya bir saat boyunca Youtube’dan video izleyerek zamanımızı geçiriyoruz. Hepimizin sevdiği kanallar vardır. Peki en iyi ve takip edilmesi gereken kanallar hangileri? Hemen listemize geçelim:

Not: Liste kullanıcı oylarına göre belirlenmiştir. Yaklaşık 5 bin kişinin oyuna göre hazırlanmıştır.


Bilgi İçerikli Kanal Sevenler İçin: Barış Özcan

Kalitenin dibi diyebileceğim nitelikte videolar üreten ve bunları özenle düzenleyerek yayınlayan Barış Özcan, bilgi içerikli kanal severler için takip edilmesi gereken kanalların başında geliyor.


Eğlence İçerikli Kanal Sevenler İçin: Kafalar

3 arkadaş tarafından kurulan Kafalar ekibini Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı oluşturuyor. Gerçekten hepsi de birbirinden komik ve eğlenceli diyebiliriz. Eğer eğlence içerikli kanalları takip etmeyi seviyorsanız Kafalar tam size göre. Kışkırtmaları izlemeden geçmeyin derim 🙂


Oyun İçerikli Kanal Sevenler İçin: PintiPanda

2300’den fazla videosu ile Tuna Akşen yani namıdeğer PintiPanda oyun severlerin gönlünde taht kurmuş eşi benzeri olmayan bir oyun kanalıdır. Hala takip etmediyseniz ayıp etmişsiniz. Hala bakıyorsunuz; takip etsenize.


Film İçerikli Kanal Sevenler İçin: Filmler ve Filimler

Eğlenceli anlatımı ve mükemmel eleştirileri ile bizi bizden alan o efsane kanal. Evet, doğru bildiniz! Filmler ve Filimler listemize girmeyi gerçekten hak eden bir kanal. Hala keşfetmediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.


Motivasyon ve Ders İçerikli Kanal Sevenler İçin: Gri Koç

Eğer sınavlara hazırlanıyorsanız ve motivasyon arıyorsanız, ne yapacağınızı bilmiyorsanız Gri Koç kanalını izlemeniz gerek. Ayrıca yaptığı çalışma taktikleri videolarını da izleyip kendinize bir düzen oluşturabilirsiniz.


Hikaye İçerikli Kanal Sevenler İçin: Hikayesi Ne?

Hikayesi Ne? kanalı Youtube Türkiye için gerçekten bulunmaz bir nimet diyebiliriz. Mükemmel seslendirme ve harika videolar ile bizlere olayların hikayesini anlatırken aynı zamanda bilgilendiriyor. Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.


Eleştiri İçerikli Kanal Sevenler İçin: Carry Potter

Özellikle son aylarda oldukça popüler bir kanal haline gelen Carry Potter, yaptığı eleştiriler ile izleyicilerinin beğenisini topluyor. Eğer eleştiri içerikli kanal seviyorsanız Carry Potter’i izleyebilirsiniz.


İlginç Bilgi İçerikli Kanal Sevenler İçin: Ruhi Çenet Videoları

Eğer ilginç bilgilere karşı bir sempatiniz varsa, madem video izliyoruz zamanımız boşa gitmesin, iki üç bilgi öğrenelim diyorsanız izlemeniz gereken kanal belli: Ruhi Çenet Videoları.


Tepki İçerikli Kanal Sevenler İçin: TepkiKolik

Şu anda Youtube Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir kanal diyebiliriz. Sadece gençlerin değil çocukların da tepkilerini izleyebileceğiniz, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız oldukça güzel bir kanal.


Bir önceki yazımız olan TEDAŞ'ın Paylaştığı En Komik ve Anlamlı 7 Tweet başlıklı makalemizde en iyi tedaş paylaşımları, en komik tedaş paylaşımları ve tedaş en güzel tweetler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. bu kanalların çoğunu takip ediyorum özellikle Barış Özcan gerçekten bu işin piiri.

  2. Bu youtube kanalları arasından en çok beğendiğim tabiki ruhi çenetin kanalıdır.

  3. Özellikle Barış Özcan’ı tavsiye ederim arkadaşlar. Bence süper bir kanal.

  4. Kafalar kanalı gerçekten çok iyi özellikle kışkırtma videolarını çok seviyorum