İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

youtube-izlenme-sayisi

Youtube dünya üzerinde en çok kullanılan dijital platformların başında gelmektedir. Çoğu kullanıcının ciddi kazanç sağladığı youtube, her geçen gün daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Son zamanların dikkat çeken konularından biri olan youtube video izlenme sayısını artırma, son derede merak konusu olmaktadır. Youtube aktif kullanıcı sayısı milyonlara ulaşmaktadır. Yani genel olarak tüm dünya nüfusunun üçte biri youtube’a düzenli olarak giriş yapmaktadır. İzleyicilerin bu kadar fazla olmasından dolayı kullanıcılar izlenme sayısını arttırmanın yollarını aramaktadır. Bazı adımları gerçekleştirerek youtube video izleme sayısını arttırabilirsiniz.

Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yolları

Youtube video izlenme sayısını arttırmadan önce ilk öncelikle mekanizmanın nasıl çalıştığını öğrenmeniz gerekiyor. Youtube, herhangi bir video 30 saniye ve üstünde izlendiği zaman bunu otomatik olarak izlenme sayısına ekler. 30 saniye ve altındaki izlemeler ise, kabul edilemez. Youtube videosu 300’den fazla izlenme sayısına ulaşırsa youtube tarafından incelenir. Bu her video için geçerlidir. Ancak youtube izlenme sayısını arttırmak için hile kullanılmaması gerekir. Aksi taktirde emeğinizin karşılığı boşa çıkacaktır.

Youtube Adım Adım Video İzleme Sayısı Nasıl Arttırılır?

Youtube video izleme sayısını arttırmanın en önemli kısmı, kaliteli bir içerik üretmektir. Aynı zamanda diğer videolardan farklı olması gerekir. Bu sayede izlenme sayısı daha çok artacaktır. Youtube kullanıcılara videoyu temsil eden fotoğraf koyma imkânı sağlar. İlk öncelikle kapak fotoğrafınızı dikkat çekici bir şekilde ayarlamalısınız. Video arama sonuçlarında dikkat çekici kapak fotoğrafları daha fazla ilgi görmektedir. Youtube video izleme sayısını arttırmanın en önemli kısmı, başlıklardır. Kısa, öz ve ilgi çekici video başlığı üreterek videolarınızı diğerlerinden farklı olduğunu gösterebilirsiniz. Ancak videoda ne anlatıyorsanız, açıklamaya uygun bir şekilde olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesabı Nasıl Silinir? Instagram Hesap Silme başlıklı makalemizde instagram hesabı nasıl kapatılır, instagram hesabı nasıl silinir ve instagram hesap kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap