1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Youtube Video Reklamlar Nasıl Engellenir? Tüm Cihazlarda Reklam Engelleme

Youtube Video Reklamlar Nasıl Engellenir? Tüm Cihazlarda Reklam Engelleme

youtube video reklam

Son günlerin en popüler sosyal ağı Youtube’da kimi zaman video izlerken bir anda giren youtube video reklamlar sinirinizi bozuyor olabilir. Peki, youtube video reklamlar nasıl kapatılır? Youtube video reklamlar nasıl engellenir? Bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Eğer bilgisayar kullanıcısıysanız, başımıza dert olan bu reklamları engellemek için yapmanız gereken tek şey tarayıcınız için bir eklenti kurmak. Aşağıdaki eklentileri tarayıcınıza göre kurun:

  • Google Chrome kullanıyorsanız buradaki eklentiyi kurun,
  • Mozilla Firefox kullanıyorsanız buradaki eklentiyi kurun,

Eğer bilgisayar kullanıcısı değilseniz, mobil kullanıcıysanız yapmanız gereken tek şey bir uygulama indirmek. Onun için de yine işletim sisteminize göre aşağıdaki uygulamaları telefonunuza veya tabletinize kurun:

  • Android cihaz kullanıyorsanız buradaki uygulamayı kurun,
  • iOS cihaz kullanıyorsanız buradaki uygulamayı kurun.

Bu işlemleri yaptığınız taktirde artık Youtube’da hiçbir reklam türü ile karşılaşmayacaksınız. Video reklamlar, video yanı reklamlar, logo reklamlar vb. tüm reklamlar engellenmiş olacaktır. Youtube video reklamlardan kurtulmak işte bu kadar basit. Sorularınız için yorum bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Nasıl Etkinleştirilir? Windows 10 Etkinleştirme başlıklı makalemizde windows 10 aktifleştirme, windows 10 etkinleştirme ve windows 10 full yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap