1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
 3. Youtube’dan Müzik ve Video Nasıl İndirilir? Güncel Yöntemler

Youtube’dan Müzik ve Video Nasıl İndirilir? Güncel Yöntemler

youtube müzik ve video indirme

Youtube, en popüler sosyal ağlardan biri haline geldi. Artık çocukların dahi elindeki cep telefonlarında Youtube kesinlikle oluyor. Öyle bir hale geldi ki müziklerimizi dahi Youtube üzerinden indirmeye başladık. Hatta ödevlerimiz için bazı videoları vb. de Youtube ile indirebilmekteyiz. Peki bunu nasıl yapabiliriz?

Bu işlemleri telefondan yapmak istiyorsanız:

Eğer mobil cihaz kullanıcısı iseniz buraya tıklayarak telefonlar için youtube video ve müzik indirme yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum. Çünkü aşağıdaki yöntemler bilgisayar kullanıcılar için oluşturulmuştur.

Bu işlemleri bilgisayardan yapmak istiyorsanız:

Öncelikle Youtube’dan müzik indirme olayı ile başlayalım. Youtube’dan müzik indirebilmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle:


Youtube Müzik İndirme

-Öncelikle indirmek istediğimiz müziğe girerek alt tarafta bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın ve çıkan yerdeki linki kopyalayın:


-Şimdi ise buraya tıklayarak Youtube-Mp3 dönüştürücü siteye gidin ve kopyaladığınız linki beyaz kutucuğa yapıştırıp videoyu dönüştür butonuna tıklayın:


-Çıkan pencerede “Download” butonuna tıklayın. Ardından müziğiniz inmeye başlayacaktır:

Müzik indirme işlemini bu şekilde kolayca yapabilirsiniz. Video indirmek için ise daha farklı bir siteyi kullanacağız. Bu sitede videonun kalitesini de belirleyerek indirme şansına sahibiz. Dilerseniz video indirme kısmına geçelim:


Youtube Video İndirme

-Tıpkı müzik indirmede yaptığımız işlem gibi video indirme işlemi için de öncelikle videoya girip videonun altındaki “Paylaş” butonuna tıklayın ve çıkan yerdeki linki kopyalayın:


-Şimdi ise buraya tıklayarak Youtube videosu indirmek için gerekli siteye gidin ve kopyaladığınız linki “Just insert a link” yazan kutucuğa yapıştırıp ok işaretine tıklayın:


-Aşağı doğru açılan pencerede videonun formatını ve kalitesini seçip “İndir” butonuna tıklayın. Video indirme işlemimiz bu kadardı:

Bir önceki yazımız olan Youtube Türkiye En İyi Kanallar Listesi - Abone Olunması Gereken Kanallar başlıklı makalemizde en iyi youtube kanalları, en iyi youtube kanalları 2017 ve en iyi youtube kanalları listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. Bende savefrom.net’i kullanıyorum. Çok basit oluyor. Direk Youtube’da herhangi bir videoya girdiğimde indir butonu çıkıyor.

 2. Savefrom harika bir siteymiş gerçekten sayenizde öğrenmiş olduk video indirmeyi.

 3. 4 sene önce

  Araba için flash bellek hazırlıyordum. Müzik indirmek için de Youtube kullanayım dedim. Yöntem işe yaradı teşekkürler.

 4. 4 sene önce

  Detaylı youtube video mp3 indirme anlatımınız için teşekkürler. Sayenizde video indirebileceğim hem de hd 🙂

 5. 4 sene önce

  Spora gidiyorsan birde müzik listen olacak. Yoksa olmuyor 🙂

 6. Epey işime yaradı, evde internetim yok ofiste youtube’dan film indirip rahat rahat izliyorum.

 7. Doğrusu müzik indirmek için bu yolu bende kullanıyorum. En kolay müzik indirme yöntemi Youtube üzerinden oluyor. İstediğiniz şarkıya ulaşabiliyorsunuz.